Luxusní byt OV 3+kk Brno-Líšeň

3kk-letecka_2

Popis nemovitosti

Luxusní prostorný a slunný cihlový byt 3+kk se zahradou v Brně-Líšni na ulici Letecká o velikosti cca 94 m2. Byt se nachází v přízemí čtyřpodlažního domu v klidné lokalitě nové zástavby.
Dispoziční řešení: Ze vstupní chodby je vchod do koupelny (6 m2) s rohovou vanou a dvěma umývadly, samostatného WC a technické místnosti (1,5 m2). Z chodby se vchází do otevřeného prostoru kuchyňského koutu s barovým pultem, jídelnou a obývacím pokojem (37 m2). Obytný prostor je otevřen francouzskými okny s výhledem do vlastní zahrady.  Dále je zde samostatně přístupná ložnice (13,5 m2) se šatnou (3,5 m2) a dětský pokoj (13,2 m2). Zahrada o velikosti 65 m2 je součástí prodeje a je zde zastřešené posezení s dřevěnou pergolou (20 m2) a plynovým grilem. Pozemek je ohraničený trvalými porosty zaručujícími naprosté soukromí. Na patře byt nesousedí s jinými jednotkami. Sklep (3 m2) a kočárkárna jsou přes chodbu.
Vybavenost:  Vlastní plynový kotel, náklady na vytápění/ohřev vody/vaření 1700 Kč/měsíc při 3 osobách, el. energie 600 Kč/měsíc, UPC, varná plynová deska, elektrická trouba. Byt je možné přenechat kompletně vybavený nábytkem vč. veškeré elektroniky – TV, lednice, pračka.
Lokalita je velmi dobře dopravní dostupná – D1 cca 3 km, centrum Brna 5 min autem. V okolí jsou ZŠ i mateřské školy do 5 min chůze. Zastávka MHD 100 m.