RD 4+1 v Moravském Krumlově

Popis nemovitosti

Ve výhradní zastoupení majitele nabízíme novostavbu samostatně stojícího rodinného domu o velikosti 4+1 s garáží v obci Moravský Krumlov, část obce Polánka.  Zastavěná plocha rodinným domem je 107 m2, užitná plocha je cca 130m2 + terasy 24m2. Celková výměra pozemků je 1075 m2, uliční šířka je 19 m. Rodinný dům je napojen na veřejný vodovod, el. energii a kanalizaci do jímky (cca 30 m3), se schváleným územním souhlasem na přípojku kanalizace do veřejného řádu a lze připojit i plyn z ulice.
Dispoziční řešení: V 1. nadzemní podlaží je obývací pokoj (28m2), kuchyň (12m2), vstupní hala (8m2), WC, komora (2m2), schodišťový prostor a garáž (20m2).  V podkroví jsou tři pokoje (16m2, 11m2, 8m2), koupelna s WC (7m2), chodba, schodišťový prostor a terasy (29m2, 5m2).
Vybavenost: Rodinný dům má zateplenou fasádu a plastová okna s izolačními dvojskly, vytápění je řešeno elektrokotlem jako ústřední teplovodní (v 1.NP je podlahové a v podkroví s radiátory), ohřev vody el. bojlerem, krbová vložka v obývacím pokoji, vestavěné skříně, sprchový kout + vana, plovoucí podlahy, luxusní dlažba, rozvody TV – satelit, nadstandardní kuchyňská linka s kamennou pracovní deskou a vestavěnými spotřebiči (lednička, mraznička, el.trouba, indukční varná deska, myčka, digestoř).
Rodinný dům je v klidné lokalitě s rychlou dostupností Brna (cca 30 min.) a s pěkným okolím, např. Moravskokrumlovským lesem, malebným údolím řeky Rokytné nebo řeky Jihlavy.
Dům je ihned k dispozici. Majitelem nebyl dosud předložen PENB, proto uvádíme tř. „G“.