Prodej RD 4+kk v Moravanech u Brna

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dvě novostavby moderních rodinných domů v Moravanech u Brna, před dokončením.

Prostorný rodinný dům o promyšlené dispozici 4+kk (4+1) s dvougaráží je koncový řadový, s plochou střechou, nepodsklepený a je o zastavěné ploše 125 m2, s pozemkem o celkové výměře 345 m2. Užitná podlahová plocha 196 m2 vč. dvojgaráže a terasy poskytuje luxusní rodinné bydlení. Rodinný dům je na konci slepé ulice ve vyhledávané a klidné lokalitě obce Moravany se snadnou dostupností centra Brna (10 minut) a napojením na dálnici.

Při projektování domů a samotné výstavbě bylo pamatováno na úsporu energií budoucího majitele – podle průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) je stavba zařazena do třídy B – velmi úsporná (blízko tř. A – mimořádně úsporná).

Novostavby rodinných domů jsou před dokončením a zbývají tyto stavební práce: obklady a dlažby, podlahy, kompletace elektra (zásuvky, vypínače, …), sanita (WC, umývadla, sprchové kouty, vana, bidet), vnitřní dveře a obložkové zárubně, obklady schodiště a terasa.  V současné době má kupující ještě poslední možnost ovlivnit výběr např. obkladů, podlah, dveří a zařizovacích předmětů, později bude dům dokončen dle představ investora. Dům bude převáděn na kupujícího řádně zkolaudovaný.

Dispoziční řešení:

1. nadzemní podlaží:  Obývací pokoj (24,9 m2), jídelna (8,6 m2), kuchyně (8,4 m2), WC (1,5 m2), komora (3,2 m2), spíž (1,3), schodiště (6,4 m2), chodba (9,5 m2), zádveří (6,4 m2), dvojgaráž (32,8 m2), terasa (9 m2).

2. nadzemní podlaží: 3 samostatně přístupné obytné místnosti (16,7 m2, 15,9 m2, 13,4 m2), prostorná šatna s oknem (7,3 m2) – lze využít i jako pracovnu, technická místnost (5,8 m2), 2 koupelny s WC (7,9 m2 a 4,4 m2), chodba (11,1 m2).

Vybavenost rodinného domu: kondenzační plynový kotel se zásobníkem TUV, úsporné podlahové vytápění, v koupelnách otopné žebříky, vytápění garáže, zateplená sekční garážová vrata, příprava na krb nebo krbová kamna, rozvody alarmu, požární čidla, elektricky ovládané venkovní žaluzie v obytných místnostech, okna plastová s izolačními trojskly, obložkové zárubně.

Inženýrské sítě: splašková kanalizace do uličního řádu, dešťová kanalizace do nádrže na zahradě, plynová a vodovodní přípojka, elektřina 220/380 V (3x 25A), optický kabel (TV, internet).

V ceně není započítána kuchyňská linka, svítidla. Cena je uvedena za 1 dokončený rodinný dům.

Uvedená 3D vizualizace se může v detailech lišit od skutečného provedení.