Vážení klienti, dovolte mi napsat pár vět o naší realitní a znalecké kanceláři:

Od roku 1999 působíme na realitním trhu a v oboru oceňování nemovitých věcí a poskytujeme našim klientům vše potřebné a související s převodem nebo pronájmem nemovitých věcí. Jsme Vám vždy připraveni poskytnout komplexní služby v tomto oboru k Vaší spokojenosti.

Jsme  držiteli certifikátu Prověřená společnost: http://www.proverenaspolecnost.cz/company,27265,ing-milos-kocian-realitn-a-znaleck-cinnost

Zabýváme se prodejem i pronájmem všech druhů nemovitých věcí a v naší nabídce naleznete byty, domy, pozemky, rekreační objekty, garáže, komerční a průmyslové objekty. O kvalitě námi poskytovaných služeb svědčí především to, že se k nám klienti dlouhodobě vracejí jak při pořizování nemovitých věcí nebo při jejich prodeji či pronájmu.

S realitním trhem souvisí i oceňování nemovitých věcí jak pro potřeby pořízení nebo prodeje těchto věcí. Jako znalci v oboru ekonomika – odvětví ceny a odhady nemovitých věci nebo oboru stavebnictví – odvětví stavby obytné a průmyslové, ve kterém působíme od roku 1997, Vám dokážeme poradit od prvopočátku realitního obchodu až po jeho dokončení včetně posouzení kvality pořizovaných nemovitých věcí, poradenské činnosti v tomto oboru a daňových záležitostí, zkrátka se vším důležitým, co souvisí s realitním obchodem.

I když jsme menší realitní a znalecká kancelář, výhodu spatřujeme v tom, že dokážeme poskytnout služby s osobním a individuálním přístupem, kterého se u velkých realitních kanceláří mnohdy nedočkáte.  Naše působnost je zaměřena především na Jihomoravský a Pardubický kraj a  kraj Vysočina, ale dokážeme realitní služby a ocenění nemovitých věcí zajistit i v jiných lokalitách ČR. Neodmítáme klienta s malou zakázkou a zprostředkováváme i složité a velké obchodní případy, vždy s profesionálním přístupem. Vysoce odborné záležitosti při realitní činnosti jako jsou právní služby, financování, daňové záležitosti a Home Staging zajišťujeme převážně smluvními partnery.

Děláme svou práci důrazně a poctivě. Snažíme se předcházet všem nepříjemnostem, které mohou v průběhu realitního obchodu nastat. Budeme velmi potěšeni, když se na nás s důvěrou obrátíte a vyzkoušíte maximální kvalitu našich služeb. Hlavním cílem naší činnosti je především Vaše spokojenost s vyřešením Vašich záležitostí s nemovitými věcmi. Odměnou nám bude Vaše doporučení dalším zájemcům o naše služby.

Ing. Miloš Kocian