Prodej RD 3+1 v Příbrami na Moravě

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Příbrami na Moravě (okr. Brno-venkov) 22 km západním směrem od Brna, o dispozici 3+1 (obytné místnosti: 15,4 m2, 14,4 m2, 9,6 m2, kuchyně: 10,2 m2, WC, sprchový kout, komora, chodba, sklad). Dům je koncový řadový, nepodsklepený, s volným půdním prostorem. RD je o zastavěné ploše cca 99 m2 a s pozemkem o celkové výměře 211 m2. Užitná podlahová plocha místností je cca 65 m2 a dům poskytuje pohodlné bydlení i rekreaci. Před domem je oplocená předzahrádka a za domem je pěkně upravený a uzavřený dvůr s vedlejší stavbou (dílna, dřevník, sklípek, suché WC) o zastavěné ploše cca 31 m2 a s okrasnými porosty.

Vybavenost: veřejný vodovod, elektřina 220/380 V, plyn a možnost připojení na kanalizaci.  Ústřední vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva a ohřev vody je elektrickým bojlerem. V kuchyni jsou kuchyňská kamna na tuhá paliva. Dům je určen k modernizaci. Před domem plánuje obec vybudovat novou přístupovou zpevněnou komunikaci a parkovací místa.

Výhodou lokality je i rychlá dostupnost Brna (autem cca 30 minut), autobus (IDS), vlaková stanice je ve Vysokých Popovicích. V blízkosti obce je krásné lesnaté prostředí.

V obci je základní škola do 5. ročníku, mateřská školka, hřiště, prodejna potravin, restaurace.

Nemovitosti jsou ihned k užívání a uvolnění je po převodu v katastru nemovitostí.

PENB tř. G.

PRODÁNO !